Shenzen Honya PCB Technology Co., Ltd. To profesjonalny producent I exporter obwodów drukowanych w Shenzen. Firma posiada oddział w Europie zlokalizowany w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji i eksporcie kilku typów obwodów drukowanych w różnych przedziałach powierzchni. Obecnie nasze produkty są dostarczane do ponad 10 krajów na świecie i są stosowane w telekomunikacji, branży automotive, elektronicznym wyposażeniu i innych.

HONYA PCB posiada bogate doświadczenie w produkcji PCB, potrafimy znaleźć złoty środek pomiędzy jakością, ceną a szybkością wyprodukowania i dostarczenia obwodów drukowanych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w exporcie jesteśmy w stanie zaoferować współpracę z ludźmi posiadającymi doświadczenia w logistyce międzynarodowej i procesach zakupowych po stronie klienta.

Jesteśmy w gotowości by otrzymać zapytanie ofertowe które pozwoliło by na sprawdzenie możliwości firmy HONYA jako profesjonalnego dostawcy obwodów drukowanych co pozwoliło by na rozpoczęcie owocnej współpracy.